НОЩНИ ВЛАКОВЕ СОФИЯ-ИСТАНБУЛ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | СОФИЯ-ИСТАНБУЛ | D 493 | RAILCC

Нощни влакове D 493 от София до Истанбул. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Bus replacement from Cerkezköy to Istanbul.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

bg София Gare Centrale

19:00

bg Септември

20:43

20:44

bg Пазарджик

21:03

21:04

bg Пловдив Tsentralna Gara

21:47

21:59

bg Димитровград

22:59

23:20

bg Свиленград

00:33

01:20

tr Капъкуле

01:40

02:56

tr Edirne

03:18

03:20

tr Çerkezköy

05:44

05:46

tr Истанбул Halkalı Garı

07:06

07:08

tr Истанбул Sirkeci Garı

07:50

Bus replacement from Cerkezköy to Istanbul.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click