НОЩНИ ВЛАКОВЕ СКОПИЕ-БЕЛГРАД

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | СКОПИЕ-БЕЛГРАД | B 334 | RAILCC

Нощни влакове B 334 от Скопие до Белград. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

Тази връзка е временно отменена.

Suspended since Август 2016

Reactivation expected Май 2017

гара пристигане тръгване

mk Скопие Station

22:14

mk Kumanovo

22:44

22:45

rs Preševo

23:35

00:10

rs Враня

00:58

01:00

rs Leskovac

02:23

02:25

rs Niš Železnička Stanica

03:08

03:22

rs Paraćin

04:47

04:48

rs Cuprija

04:57

04:58

rs Jagodina

05:14

05:15

rs Velika Plana

05:57

05:59

rs Mladenovac

06:30

06:31

rs Белград Main station

07:42

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B 335 / Белград-Скопие

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click