НОЩНИ ВЛАКОВЕ РОВАНИЕМИ-ХЕЛЗИНКИ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | РОВАНИЕМИ-ХЕЛЗИНКИ | P 264 | RAILCC

Нощни влакове P 264 от Рованиеми до Хелзинки. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Rovaniemi in the far north of Finland to Helsinki. Conveys car carriers from Rovaniemi to Helsiki (Pasila station). The train consists of the older "blue" sleeping cars with three-bed compartments. Also conveys 2nd class seated accomodation and a restaurant car.

On Saturdays from 6 February until 23 April 2017

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

fi Рованиеми Rautatieasema

16:35

fi Kemi Rautatieasema

18:00

18:03

fi Oulu Rautatieasema

19:18

19:40

fi Ylivieska Rautatieasema

22:04

22:09

fi Kokkola Rautatieasema

23:23

23:26

fi Seinäjoki Rautatieasema

01:04

01:07

fi Тампере Rautatieasema

03:34

03:45

fi Toijala Rautatieasema

04:12

04:14

fi Hämeenlinna Rautatieasema

04:40

04:42

fi Riihimäki Rautatieasema

05:05

05:08

fi Vantaa Tikkurila

05:44

05:46

fi Хелзинки Pasila

06:02

On Saturdays from 6 February until 23 April 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: P 267 / Хелзинки-Рованиеми

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IC 266 / Рованиеми-Хелзинки
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click