НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПРАГА-КРАКОВ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ПРАГА-КРАКОВ | EN 443/403 | RAILCC

Нощни влакове EN 443/403 от Прага до Краков. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast night train from Prague to Krakow.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

23:09

cz Kolín Nádraží

23:57

23:59

cz Pardubice hl.n.

00:20

00:23

cz Česká Třebová Nádraží

01:00

01:02

cz Olomouc hl.n.

01:52

01:55

cz Ostrava Svinov

02:49

02:52

cz Ostrava hl.n.

02:58

03:02

cz Bohumín Nádraží

03:09

04:04

pl Zebrzydowice

04:23

04:24

pl Oświęcim

05:34

05:35

pl Краков Plaszow

06:48

07:01

pl Краков Glowny

07:08

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 402 / Краков-Прага

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click