НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПРАГА-HUMENNÉ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ПРАГА-HUMENNÉ | EN 443 | RAILCC

Нощни влакове EN 443 от Прага до Humenné. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Fast and comfortable night train from Prague to the east of Slovakia. Conveys car carriers from Prague to Poprad.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

23:09

cz Kolín Nádraží

23:57

23:59

cz Pardubice hl.n.

00:20

00:23

cz Česká Třebová Nádraží

01:00

01:02

cz Olomouc hl.n.

01:52

01:55

cz Ostrava Svinov

02:49

02:52

cz Ostrava hl.n.

02:58

03:02

cz Bohumín Nádraží

03:09

03:36

cz Karviná hl.n.

03:51

03:52

sk Čadca Železničná stanica Čadca

04:43

04:46

sk Žilina Station

05:14

05:16

sk Ružomberok Station

06:02

06:03

sk Liptovský Mikuláš Station

06:20

06:22

sk Štrba Station

06:49

06:50

sk Poprad Station

07:03

07:25

sk Spišská Nová Ves Station

07:42

07:44

sk Margecany Station

08:09

08:11

sk Kysak Station

08:25

08:27

sk Košice Station

08:39

09:01

sk Trebišov Station

09:45

09:47

sk Michalovce Station

10:10

10:11

sk Humenné Station

10:33

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 442 / Humenné-Прага

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 445 / Прага-Košice
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click