НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПРАГА-HUMENNÉ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ПРАГА-HUMENNÉ | EN 443 | RAILCC

Нощни влакове EN 443 от Прага до Humenné. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Fast and comfortable night train from Prague to the east of Slovakia. Conveys car carriers from Prague to Poprad.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

23:09

cz Kolín Nádraží

23:57

23:59

cz Pardubice hl.n.

00:20

00:23

cz Česká Třebová Nádraží

01:00

01:02

cz Olomouc hl.n.

01:52

01:55

cz Ostrava Svinov

02:49

02:52

cz Ostrava hl.n.

02:58

03:02

cz Bohumín Nádraží

03:09

03:36

cz Karviná hl.n.

03:51

03:52

sk Čadca Železničná stanica Čadca

04:43

04:46

sk Žilina Station

05:14

05:16

sk Ružomberok Station

06:02

06:03

sk Liptovský Mikuláš Station

06:20

06:22

sk Štrba Station

06:49

06:50

sk Poprad Station

07:03

07:25

sk Spišská Nová Ves Station

07:42

07:44

sk Margecany Station

08:09

08:11

sk Kysak Station

08:25

08:27

sk Košice Station

08:39

09:01

sk Trebišov Station

09:45

09:47

sk Michalovce Station

10:10

10:11

sk Humenné Station

10:33

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 442 / Humenné-Прага

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 445 / Прага-Košice
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click