НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-PORTBOU

Нощни влакове ICN 3731 от Париж до Portbou. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Cheap and comfortable connection from Paris to the Mediterranean.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Декември 2016

гара пристигане тръгване

FR Париж Gare d'Austerlitz

21:39

FR Orléans Les Aubrais

22:40

FR Vierzon Gare

23:20

FR Limoges Bénédictins

01:06

FR Castelnaudary Gare

05:04

FR Carcassonne Gare

05:23

FR Narbonne Gare

06:11

FR Перпинян Gare

07:20

FR Elne Gare

07:36

FR Argelès-sur-Mer Gare

07:45

FR Collioure Gare

07:51

FR Port-Vendres Ville

07:56

FR Banyuls-sur-Mer Gare

08:03

FR Cerbère Gare

08:12

ES Portbou Estación

08:22

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Падаща седалка | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click