НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-LATOUR-DE-CAROL

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ПАРИЖ-LATOUR-DE-CAROL | ICN 3971 | RAILCC

Нощни влакове ICN 3971 от Париж до Latour-de-Carol. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Cheap and comfortable from Paris to the Pyrenees - continue with the "Yellow Train" or to Barcelona.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

гара пристигане тръгване

fr Париж Gare d'Austerlitz

21:39

fr Orléans Les Aubrais

22:40

fr Vierzon Gare

23:20

fr Limoges Bénédictins

01:06

fr Auterive Gare

05:23

fr Saverdun Gare

05:35

fr Pamiers Gare

05:47

fr Foix Gare

06:00

fr Tarascon-sur-Ariège Gare

06:15

fr Les Cabannes Gare

06:27

fr Ax-les-Thermes Gare

06:49

fr Mérens-les-Vals Gare

07:04

fr L'Hospitalet-près-l'Andorre Gare

07:22

fr Porté-Puymorens Gare

07:33

fr Latour-de-Carol Gare

07:51

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Падаща седалка | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click