НОЩНИ ВЛАКОВЕ МЮНХЕН-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | МЮНХЕН-БУДАПЕЩА | EN 463 | RAILCC

Нощни влакове EN 463 от Мюнхен до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Cheap and comfortable overnight train.

Seat reservation needed only for travelling Germany - Hungary (not for travel to/from Austria) only.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

de Мюнхен Hauptbahnhof

23:35

de Мюнхен Ostbahnhof

23:46

at Залцбург Hauptbahnhof

01:19

03:50

at Линц Hauptbahnhof

04:55

05:10

at Sankt Pölten Hauptbahnhof

06:00

06:02

at Виена Meidling

06:27

06:30

hu Hegyeshalom Vasútállomás

07:25

07:28

hu Дьор Vasútállomás‎

07:53

07:56

hu Tatabánya

08:28

08:29

hu Будапеща Kelenföld

09:06

09:09

hu Будапеща Keleti

09:24

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 462 / Будапеща-Мюнхен

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click