НОЩНИ ВЛАКОВЕ МАЛМЬО-DUVED

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | МАЛМЬО-DUVED | VEO 3900 | RAILCC

Нощни влакове VEO 3900 от Малмьо до Duved. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Seasonal train for winter tourists from Malmö and Stockholm to the resorts around Are.



On Wednesdays from 21 December 2016 until 16 April 2017 and on Saturdays from 4 January until 16 April 2017.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

se Малмьо Central

16:40

se Lund Central

17:00

se Hässleholm Central

17:50

se Alvesta Station

18:45

se Nässjö Central

19:35

se Linköping Central

20:37

se Norrköping Central

21:07

se Стокхолм Central

23:00

se Uppsala Central

23:52

se Östersund Central

06:20

se Åre Station

07:50

se Duved Station

08:25

On Wednesdays from 21 December 2016 until 16 April 2017 and on Saturdays from 4 January until 16 April 2017.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: VEO 3901 / Duved-Малмьо

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click