НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЛЮКСЕМБУРГ-НИЦА

Нощни влакове ICN 4751 от Люксембург до Ница. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Октомври 2016

гара пристигане тръгване

LU Люксембург Gare

19:28

FR Thionville Gare

20:08

FR Мец Ville

20:42

FR Nancy Ville

21:41

FR Toul Gare

22:04

FR Neufchâteau Gare

22:28

FR Avignon Centre

05:23

FR Arles Gare

05:45

FR Марсилия Saint-Charles

06:32

FR Toulon Gare

07:45

FR Les Arcs Les Arcs Draguignan

08:21

FR Saint-Raphaël Gare

08:39

FR Кан Gare

09:05

FR Antibes Gare

09:16

FR Ница Ville

09:41

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click