НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЛЕЧЕ-ТОРИНО

Нощни влакове ICN 754 от Лече до Торино. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Lecce via Brindisi, Bari, Bologna, Piacenza and Alessandria to Turin. The train conveys comfortable sleeping coaches, couchette coaches and 2nd class coaches. Train runs about two hours earlier on Sundays (train number 1580).

The train conveys a comfortable, refurbished "MU" sleeping car. Each compartment has one to three beds and a washing basin. Two neigbouring cabins can be combined to a "suite" with up to six beds. Toilets are at the end of the carriage. The compartments have air-condition and a power plug. Passengers in the sleeping car get a goodie bag with personal hygiene products, towels and drinking water. A small breakfast (coffee and croissant) is served.

The couchette cars offer comfortable compartments with four berths each. They are air-conditioned and power plugs are available. Toilets and lavatories are located at the end of the carriage. Passengers get a bottle of water and a packet of juice in the morning.

2nd class coaches have compartments with six seats per compartment. They are air-conditioned and power plugs are available.

гара пристигане тръгване

IT Лече Stazione

20:20

IT Бриндизи Stazione

20:46

20:48

IT Ostuni Stazione

21:09

21:11

IT Fasano Stazione

21:24

21:26

IT Monopoli Stazione

21:35

21:37

IT Бари Centrale

22:07

22:11

IT Barletta Centrale

22:42

22:44

IT Foggia Stazione

23:21

23:25

IT Pescara Centrale

01:15

01:18

IT Ancona Stazione

02:43

02:46

IT Pesaro Stazione

03:19

03:21

IT Rimini Stazione

03:46

03:48

IT Cesena Stazione

04:04

04:06

IT Forlì Stazione

04:16

04:18

IT Faenza Stazione

04:26

04:28

IT Болоня Centrale

05:05

05:12

IT Piacenza Stazione

06:55

06:57

IT Voghera Stazione

07:43

07:45

IT Tortona Stazione

07:55

07:57

IT Alessandria Stazione

08:12

08:14

IT Asti Stazione

08:39

08:41

IT Торино Porta Nuova

09:20

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: ICN 757 / Торино-Лече

категория

Място | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

ICN 1580 / Лече-Торино
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click