НОЩНИ ВЛАКОВЕ LATOUR-DE-CAROL-ПАРИЖ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | LATOUR-DE-CAROL-ПАРИЖ | ICN 3970 | RAILCC

Нощни влакове ICN 3970 от Latour-de-Carol до Париж. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



From the Pyrenees (with connection from Barcelona and the "Yellow Train") cheap and comfortable to Paris.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

гара пристигане тръгване

fr Latour-de-Carol Gare

20:20

fr Porté-Puymorens Gare

20:39

fr L'Hospitalet-près-l'Andorre Gare

20:50

fr Mérens-les-Vals Gare

21:06

fr Ax-les-Thermes Gare

21:21

fr Les Cabannes Gare

21:45

fr Tarascon-sur-Ariège Gare

21:57

fr Foix Gare

22:14

fr Pamiers Gare

22:30

fr Saverdun Gare

22:41

fr Auterive Gare

22:53

fr Тулуза Matabiau

23:14

00:49

fr Vierzon Gare

05:40

fr Orléans Les Aubrais

06:20

fr Париж Gare d'Austerlitz

07:23

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Падаща седалка | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click