НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-KOŁOBRZEG

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | КРАКОВ-KOŁOBRZEG | TLK 38170/1 | RAILCC

Нощни влакове TLK 38170/1 от Краков до Kołobrzeg. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from Krakow via Warsaw to Kolobrzeg on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Краков Glowny

19:13

pl Miechów

19:43

19:45

pl Sędziszów

20:04

20:05

pl Йенджейов

20:18

20:19

pl Kielce

20:49

20:51

pl Suchedniów

21:19

21:20

pl Скаржиско-Каменна

21:27

21:28

pl Radom

21:53

21:54

pl Warka

22:48

22:49

pl Пясечно

23:20

23:21

pl Варшава

23:38

23:39

pl Варшава Zachodnia

23:49

23:51

pl Варшава Centralna

23:55

00:01

pl Варшава Wschodnia

00:07

00:17

pl Легьоново

00:31

00:32

pl Нови Двур Мазовецки

00:42

00:43

pl Ciechanów

01:17

01:18

pl Млава

01:37

01:38

pl Działdowo

01:49

01:50

pl Iława

02:26

02:28

pl Prabuty

02:48

02:49

pl Malbork

03:10

03:11

pl Tczew

03:25

03:27

pl Гданск Glowny

03:47

03:50

pl Гданск

03:54

03:55

pl Гданск

03:59

04:00

pl Sopot

04:04

04:05

pl Gdynia Główna

04:14

04:27

pl Румя

04:36

04:37

pl Wejherowo

04:48

04:49

pl Lębork

05:14

05:25

pl Słupsk

06:13

06:24

pl Sławno

06:50

07:10

pl Koszalin

07:35

07:40

pl Ustronie Morskie

08:15

08:16

pl Kołobrzeg

08:28

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 83170/1 / Kołobrzeg-Краков

категория

Място | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click