НОЩНИ ВЛАКОВЕ KOŠICE-ПРАГА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | KOŠICE-ПРАГА | EN 444 | RAILCC

Нощни влакове EN 444 от Košice до Прага. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast night train from Kosice to Prague. Conveys car carriers from Poprad to Prague.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Košice Station

20:24

sk Kysak Station

20:39

20:41

sk Spišská Nová Ves Station

21:19

21:20

sk Poprad Station

21:39

21:59

sk Liptovský Mikuláš Station

22:40

22:42

sk Ružomberok Station

22:59

23:01

sk Žilina Station

23:50

00:12

cz Bohumín Nádraží

01:41

02:12

cz Ostrava hl.n.

02:20

02:23

cz Přerov Nádraží

03:09

03:41

cz Olomouc hl.n.

03:56

03:58

cz Česká Třebová Nádraží

04:45

04:47

cz Pardubice hl.n.

05:23

05:25

cz Kolín Nádraží

05:48

05:50

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

06:33

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 445 / Прага-Košice

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 442 / Humenné-Прага
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click