НОЩНИ ВЛАКОВЕ KASTRUP-ОРХУС

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | KASTRUP-ОРХУС | IC 1603|01 | RAILCC

Нощни влакове IC 1603|01 от Kastrup до Орхус. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Regular IC train running overnight. No sleeper or couchette accomodation.

Saturday and Sunday departures run with train number 1601 with slightly different timings.

гара пристигане тръгване

dk Kastrup Lufthavn st

00:20

dk Копенхаген H

00:34

00:45

dk Roskilde Station

01:08

01:09

dk Ringsted Station

01:24

01:25

dk Sorø

01:34

01:35

dk Slagelse Station

01:43

01:44

dk Оденсе Station

02:30

02:32

dk Fredericia Station

03:02

03:04

dk Vejle Station

03:18

03:20

dk Horsens Station

03:36

03:37

dk Skanderborg Station

03:52

03:53

dk Орхус H

04:13

Saturday and Sunday departures run with train number 1601 with slightly different timings.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IC 188 / Олбор-Kastrup

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click