НОЩНИ ВЛАКОВЕ JELENIA GÓRA-GDYNIA

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | JELENIA GÓRA-GDYNIA | TLK 65170/1 | RAILCC

Нощни влакове TLK 65170/1 от Jelenia Góra до Gdynia. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from Jelenia Gora and Wroclaw in the south west of Poland to the Tricity (Gdansk, Sopot, Gdynia) on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette car and 2nd class carriages.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Jelenia Góra

20:33

pl Janowice Wielkie

20:45

20:46

pl Marciszów

20:54

20:55

pl Sędzisław

21:01

21:02

pl Богушов-Горце

21:13

21:14

pl Wałbrzych

21:22

21:23

pl Wałbrzych

21:32

21:34

pl Швебоджице

21:47

21:49

pl Явожина Шльонска

21:56

21:57

pl Wrocław Glowny

22:30

23:07

pl Wrocław

23:12

23:13

pl Wrocław

23:18

23:19

pl Олешница

23:40

23:41

pl Остров Велкополски

00:31

00:33

pl Ярочин

01:04

01:05

pl Познан Główny

01:45

02:30

pl Gniezno

03:00

03:01

pl Inowrocław

03:34

03:35

pl Bydgoszcz

04:02

04:05

pl Laskowice

04:36

04:37

pl Tczew

05:22

05:23

pl Гданск Glowny

05:42

05:45

pl Гданск

05:39

05:50

pl Гданск

05:54

05:55

pl Sopot

05:58

05:59

pl Gdynia Główna

06:08

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 56170/1 / Gdynia-Jelenia Góra

категория

Място | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click