НОЩНИ ВЛАКОВЕ HUMENNÉ-ПРАГА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | HUMENNÉ-ПРАГА | EN 442 | RAILCC

Нощни влакове EN 442 от Humenné до Прага. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable and fast night train from the east of Slovakia to Prague. Conveys car carriers from Humenne and Kosice to Prague.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Humenné Station

19:46

sk Michalovce Station

20:07

20:12

sk Trebišov Station

20:33

20:41

sk Košice Station

21:28

22:08

sk Kysak Station

22:20

22:22

sk Margecany Station

22:36

22:38

sk Spišská Nová Ves Station

23:03

23:05

sk Poprad Station

23:23

23:25

sk Štrba Station

23:40

23:42

sk Liptovský Mikuláš Station

00:08

00:10

sk Ružomberok Station

00:26

00:28

sk Žilina Station

01:15

01:34

sk Čadca Železničná stanica Čadca

01:59

02:01

cz Karviná hl.n.

02:50

02:51

cz Bohumín Nádraží

03:06

03:29

cz Ostrava hl.n.

03:36

03:38

cz Ostrava Svinov

03:45

03:47

cz Olomouc hl.n.

04:40

04:43

cz Česká Třebová Nádraží

05:32

05:34

cz Pardubice hl.n.

06:07

06:15

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

07:22

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 443 / Прага-Humenné

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 444 / Košice-Прага
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click