НОЩНИ ВЛАКОВЕ HUMENNÉ-ПРАГА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | HUMENNÉ-ПРАГА | EN 442 | RAILCC

Нощни влакове EN 442 от Humenné до Прага. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast night train from the east of Slovakia to Prague. Conveys car carriers from Humenne and Kosice to Prague.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Humenné Station

19:46

sk Michalovce Station

20:07

20:12

sk Trebišov Station

20:33

20:41

sk Košice Station

21:28

22:08

sk Kysak Station

22:20

22:22

sk Margecany Station

22:36

22:38

sk Spišská Nová Ves Station

23:03

23:05

sk Poprad Station

23:23

23:25

sk Štrba Station

23:40

23:42

sk Liptovský Mikuláš Station

00:08

00:10

sk Ružomberok Station

00:26

00:28

sk Žilina Station

01:15

01:34

sk Čadca Železničná stanica Čadca

01:59

02:01

cz Karviná hl.n.

02:50

02:51

cz Bohumín Nádraží

03:06

03:29

cz Ostrava hl.n.

03:36

03:38

cz Ostrava Svinov

03:45

03:47

cz Olomouc hl.n.

04:40

04:43

cz Česká Třebová Nádraží

05:32

05:34

cz Pardubice hl.n.

06:07

06:15

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

07:22

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 443 / Прага-Humenné

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 444 / Košice-Прага
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click