НОЩНИ ВЛАКОВЕ HENDAYE-ПАРИЖ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | HENDAYE-ПАРИЖ | ICN4052|4 | RAILCC

Нощни влакове ICN4052|4 от Hendaye до Париж. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Runs on Mondays until 12 February.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

гара пристигане тръгване

fr Hendaye Gare

19:24

fr Saint-Jean-de-Luz Gare

19:40

fr Biarritz Gare

19:54

fr Bayonne Gare

20:06

fr Dax Gare

20:59

fr Orthez Gare

21:33

fr Pau Gare

22:02

fr Lourdes Gare

22:28

fr Tarbes Gare

22:46

fr Orléans Les Aubrais

06:08

fr Париж Gare d'Austerlitz

07:20

Runs on Mondays until 12 February. The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Падаща седалка | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click