НОЩНИ ВЛАКОВЕ ХЕЛЗИНКИ-РОВАНИЕМИ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ХЕЛЗИНКИ-РОВАНИЕМИ | P 267 | RAILCC

Нощни влакове P 267 от Хелзинки до Рованиеми. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Helsinki to Rovaniemi in the far north of Finland. Conveys car carriers from Helsiki to Rovaniemi. The train consists of the older "blue" sleeping cars with three-bed compartments. Also conveys 2nd class seated accomodation and a restaurant car.

On Fridays from 6 February until 23 April 2017

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

fi Хелзинки Pasila

20:29

fi Vantaa Tikkurila

20:49

20:51

fi Riihimäki Rautatieasema

21:23

21:26

fi Hämeenlinna Rautatieasema

21:49

21:51

fi Toijala Rautatieasema

22:17

22:19

fi Тампере Rautatieasema

22:48

23:13

fi Seinäjoki Rautatieasema

01:17

01:20

fi Kokkola Rautatieasema

02:51

02:54

fi Ylivieska Rautatieasema

03:46

03:51

fi Oulu Rautatieasema

05:21

05:25

fi Kemi Rautatieasema

06:30

06:33

fi Tervola Rautatieasema

07:24

07:25

fi Muurola Rautatieasema

07:57

08:02

fi Рованиеми Rautatieasema

08:24

On Fridays from 6 February until 23 April 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: P 264 / Рованиеми-Хелзинки

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IC 265 / Хелзинки-Kemijärvi IC 273 / Хелзинки-Рованиеми
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click