НОЩНИ ВЛАКОВЕ ХЕЛЗИНКИ-KOLARI

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ХЕЛЗИНКИ-KOLARI | P 263 | RAILCC

Нощни влакове P 263 от Хелзинки до Kolari. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Helsinki to Kolari in the far north of Finland. Conveys car carriers from Helsiki (Pasila station) to Kolari. The train consists of the older "blue" sleeping cars with three-bed compartments. Also conveys 2nd class seated accomodation and a restaurant car.

Runs on Fridays from 6 February to 23 April 2017

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

fi Хелзинки Central

18:20

fi Хелзинки Pasila

18:27

fi Vantaa Tikkurila

19:06

19:08

fi Riihimäki Rautatieasema

19:56

19:59

fi Hämeenlinna Rautatieasema

20:23

20:25

fi Toijala Rautatieasema

20:48

20:50

fi Тампере Rautatieasema

21:18

21:34

fi Seinäjoki Rautatieasema

23:45

23:48

fi Pännäinen Rautatieasema

01:08

01:09

fi Kokkola Rautatieasema

01:32

01:35

fi Ylivieska Rautatieasema

02:31

02:34

fi Oulu Rautatieasema

04:17

04:45

fi Kemi Rautatieasema

05:52

05:56

fi Tornio Itäinen

06:21

06:24

fi Yltornio Rautatieasema

07:16

07:20

fi Pello Rautatieasema

08:07

08:10

fi Kolari Rautatieasema

08:56

Runs on Fridays from 6 February to 23 April 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: P 262 / Kolari-Хелзинки

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

P 269 / Хелзинки-Kolari
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click