НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-PRZEMYŚL

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | GDYNIA-PRZEMYŚL | TLK 53170 | RAILCC

Нощни влакове TLK 53170 от Gdynia до Przemyśl. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Warsaw to Przemysl in the south east of Poland on the border to Ukraine. Conveys couchette car and 2nd class carriages.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Gdynia Główna

19:21

pl Sopot

19:29

19:30

pl Гданск

19:34

19:35

pl Гданск

19:39

19:40

pl Гданск Glowny

19:45

19:48

pl Tczew

20:06

20:07

pl Malbork

20:20

20:21

pl Prabuty

20:41

20:42

pl Iława

21:01

21:02

pl Działdowo

21:35

21:43

pl Млава

21:53

21:54

pl Ciechanów

22:10

22:11

pl Нови Двур Мазовецки

22:38

22:39

pl Нови Двур Мазовецки

22:43

22:44

pl Легьоново

22:53

22:54

pl Варшава Wschodnia

23:08

23:09

pl Варшава Centralna

23:15

23:20

pl Варшава Zachodnia

23:24

23:25

pl Miechów

02:36

02:37

pl Краков Glowny

03:05

03:07

pl Краков Plaszow

03:14

03:37

pl Tarnów

04:29

04:30

pl Дембица

04:52

04:53

pl Rzeszów

05:37

05:39

pl Ланцут

05:50

05:51

pl Пшеворск

06:04

06:05

pl Ярослав

06:15

06:16

pl Przemyśl

06:48

06:49

pl Przemyśl

06:53

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 33174 / Przemyśl-Gdynia

категория

Място | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click