НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-KRYNICA-ZDRÓJ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | GDYNIA-KRYNICA-ZDRÓJ | TLK 33501 | RAILCC

Нощни влакове TLK 33501 от Gdynia до Krynica-Zdrój. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Gdynia

17:10

pl Sopot

17:23

17:25

pl Гданск Glowny

17:45

17:50

pl Tczew

18:19

18:21

pl Bydgoszcz

19:45

20:00

pl Toruń

21:15

21:18

pl Włocławek

22:01

22:02

pl Kutno

22:40

22:43

pl Лодз Kaliska

00:14

00:17

pl Лодз Widzew

00:38

00:39

pl Краков Glowny

04:05

04:10

pl Краков Plaszow

04:17

04:48

pl Tarnów

07:07

07:08

pl Krynica-Zdrój

10:31

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click