НОЩНИ ВЛАКОВЕ DUVED-МАЛМЬО

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | DUVED-МАЛМЬО | VEO 3901 | RAILCC

Нощни влакове VEO 3901 от Duved до Малмьо. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Seasonal train for winter sports tourists from the resorts around Are to Stockholm and Malmö.



Runs on Thursdays from 22 December 2016 until 16 April 2017 and on Sundays from 5 January until 16 April 2017.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

se Duved Station

15:45

se Åre Station

16:15

se Östersund Central

17:55

se Uppsala Central

23:00

23:01

se Стокхолм Central

23:39

23:40

se Norrköping Central

01:50

se Linköping Central

02:25

se Nässjö Central

03:40

01:59

se Alvesta Station

04:35

se Hässleholm Central

05:40

se Lund Central

06:25

se Малмьо Central

06:45

Runs on Thursdays from 22 December 2016 until 16 April 2017 and on Sundays from 5 January until 16 April 2017.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: VEO 3900 / Малмьо-Duved

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click