НОЩНИ ВЛАКОВЕ CHEB-KOŠICE

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | CHEB-KOŠICE | R 615/443 | RAILCC

Нощни влакове R 615/443 от Cheb до Košice. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Famous long-running night train from the very west of Czech Republic to the east of Slovakia. Through coach, running with a Cheb - Prague express train and then with the Prague - Kosice night train.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

cz Cheb Nádraží

16:27

cz Sokolov Nádraží

16:51

16:52

cz Carlsbad Nádraží

17:13

17:15

cz Ostrov Nádraží

17:27

17:28

cz Chomutov Nádraží

18:06

18:07

cz Most Nádraží

18:25

18:26

cz Teplice Čechách

18:50

18:51

cz Ústí nad Labem hl.n.

19:09

19:15

cz Прага Holešovice

20:17

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

20:27

22:00

cz Kolín Nádraží

22:48

22:51

cz Pardubice hl.n.

23:13

23:16

cz Olomouc hl.n.

00:38

00:41

cz Přerov Nádraží

00:56

01:26

cz Ostrava hl.n.

02:14

02:17

cz Bohumín Nádraží

02:26

02:45

sk Žilina Station

04:14

04:35

sk Ružomberok Station

05:22

05:23

sk Liptovský Mikuláš Station

05:41

05:42

sk Poprad Station

06:22

06:24

sk Spišská Nová Ves Station

06:41

06:43

sk Kysak Station

07:21

07:27

sk Košice Station

07:41

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 444/614 / Košice-Cheb

категория

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

Rx 767/443 / Cheb-Humenné
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click