НОЩНИ ВЛАКОВЕ CERBÈRE-СТРАСБУРГ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | CERBÈRE-СТРАСБУРГ | ICN 4850 | RAILCC

Нощни влакове ICN 4850 от Cerbère до Страсбург. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Октомври 2016

гара пристигане тръгване

fr Cerbère Gare

19:44

fr Banyuls-sur-Mer Gare

19:53

fr Port-Vendres Ville

20:00

fr Collioure Gare

20:05

fr Argelès-sur-Mer Gare

20:12

fr Elne Gare

20:21

fr Перпинян Gare

20:35

fr Narbonne Gare

21:17

fr Béziers Gare

21:33

fr Agde Gare

21:46

fr Sète Gare

22:02

fr Монпелие Saint-Roch

22:25

fr Nîmes Gare

22:56

fr Besançon Viotte

05:22

fr Montbéliard Gare

06:17

fr Belfort Ville

06:31

fr Mulhouse Ville

07:21

fr Colmar Gare

07:52

fr Sélestat Gare

08:07

fr Страсбург Gare

08:31

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click