НОЩНИ ВЛАКОВЕ CERBÈRE-СТРАСБУРГ

Нощни влакове ICN 4850 от Cerbère до Страсбург. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Октомври 2016

гара пристигане тръгване

FR Cerbère Gare

19:44

FR Banyuls-sur-Mer Gare

19:53

FR Port-Vendres Ville

20:00

FR Collioure Gare

20:05

FR Argelès-sur-Mer Gare

20:12

FR Elne Gare

20:21

FR Перпинян Gare

20:35

FR Narbonne Gare

21:17

FR Béziers Gare

21:33

FR Agde Gare

21:46

FR Sète Gare

22:02

FR Монпелие Saint-Roch

22:25

FR Nîmes Gare

22:56

FR Besançon Viotte

05:22

FR Montbéliard Gare

06:17

FR Belfort Ville

06:31

FR Mulhouse Ville

07:21

FR Colmar Gare

07:52

FR Sélestat Gare

08:07

FR Страсбург Gare

08:31

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click