НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-ЦЮРИХ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУДАПЕЩА-ЦЮРИХ | EN 60466 | RAILCC

Нощни влакове EN 60466 от Будапеща до Цюрих. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comortable and fast night train from Budapest to Zurich.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hu Будапеща Keleti

20:40

hu Будапеща Kelenföld

20:53

20:55

hu Tatabánya

21:25

21:26

hu Дьор Vasútállomás‎

22:00

22:02

hu Hegyeshalom Vasútállomás

22:29

22:32

at Виена Hauptbahnhof

23:21

23:25

at Виена Meidling

23:30

23:33

at Sankt Pölten Hauptbahnhof

23:58

at Линц Hauptbahnhof

00:50

01:05

at Залцбург Hauptbahnhof

02:10

02:30

at Инсбрук Hauptbahnhof

04:23

04:31

at Bludenz Bahnhof

06:20

06:23

at Feldkirch Bahnhof

06:37

06:40

ch Buchs SG Bahnhof

06:56

ch Sargans Bahnhof

07:23

ch Цюрих HB

08:20

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 60467 / Цюрих-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 466 / Виена-Цюрих
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click