НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-ПРАГА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУДАПЕЩА-ПРАГА | EN 476/524 | RAILCC

Нощни влакове EN 476/524 от Будапеща до Прага. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Convenient night train between Budapest and Prague. Through coaches, conveyed with the night train Budapest - Prague until Pardubice, where the coaches are attached to an express train to Prague.



Also runs on Fridays and Saturdays with a different train number (476/898) and a later arrival in Prague on the following morning.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hu Будапеща Keleti

20:05

hu Vác

20:47

20:48

sk Štúrovo Station

21:21

21:24

sk Nové Zámky Station

21:50

21:52

sk Братислава hl.st.

22:46

23:01

sk Kúty Station

23:41

23:43

cz Břeclav Nádraží

23:55

00:24

cz Бърно hl.n.

00:54

01:11

cz Pardubice hl.n.

02:42

05:33

cz Kolín Nádraží

05:57

05:59

cz Прага Libeň

06:32

cz Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

06:39

Also runs on Fridays and Saturdays with a different train number (476/898) and a later arrival in Prague on the following morning.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 477 / Прага-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 476/898 / Будапеща-Прага EN 476 / Будапеща-Берлин
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click