НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-ПРАГА

Нощни влакове EN 476/524 от Будапеща до Прага. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Convenient night train between Budapest and Prague. Through coaches, conveyed with the night train Budapest - Prague until Pardubice, where the coaches are attached to an express train to Prague.

Also runs on Fridays and Saturdays with a different train number (476/898) and a later arrival in Prague on the following morning.

Купи билета за влак на жп гарата. Забележка: в някои страни трябва да платиш такса на билетното гише. Билетът може да бъде закупен на спирка в страната на заминаване, а понякога и в други държави.

гара пристигане тръгване

HU Будапеща Keleti

20:05

HU Vác

20:47

20:48

SK Štúrovo Station

21:21

21:24

SK Nové Zámky Station

21:50

21:52

SK Братислава hl.st.

22:46

23:01

SK Kúty Station

23:41

23:43

CZ Břeclav Nádraží

23:55

00:24

CZ Бърно hl.n.

00:54

01:11

CZ Pardubice hl.n.

02:42

05:33

CZ Kolín Nádraží

05:57

05:59

CZ Прага Libeň

06:32

CZ Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

06:39

Also runs on Fridays and Saturdays with a different train number (476/898) and a later arrival in Prague on the following morning.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 477 / Прага-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

EN 476/898 / Будапеща-Прага EN 476 / Будапеща-Берлин
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click