НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-БРАШОВ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУДАПЕЩА-БРАШОВ | IC 407 | RAILCC

Нощни влакове IC 407 от Будапеща до Брашов. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Classic night train from Budapest Brasov. Conveys Hungarian coaches, including a restaurant car and older "retro" sleeping car and couchette car.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hu Будапеща Keleti

17:40

hu Szolnok

19:02

19:03

hu Püspökladány

19:56

20:09

hu Biharkeresztes

21:13

21:53

ro Episcopia Bihor

23:08

23:28

ro Орадя

23:36

23:39

ro Клуж Напока Cluj-Napoca

02:11

02:23

ro Деж

03:37

03:40

ro Beclean

04:13

04:15

ro Sărățel

04:40

04:42

ro Deda

05:41

05:46

ro Gheorgheni

07:17

07:19

ro Миеркуря Чук

08:14

08:16

ro Сфънту Георге

09:12

09:14

ro Брашов Gara Centrală

09:42

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IC 406 / Брашов-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 473 / Будапеща-Букурещ EN 347 / Виена-Букурещ
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click