НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-БЕРЛИН

Нощни влакове EN 476 от Будапеща до Берлин. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Unfortunately, this night train will be cancelled from December 2017, since MAV START (Hungarian Railways, the train operator) dont want to run the train anymore in Germany. ÖBB (Austrian Railways) probably will take over from June or December 2018 (either via Czechia or Germany).

Comfortable and cheap night train from Budapest to Berlin.

Compulsory reservation for travels to Germany only.

Купи билета за влак на жп гарата. Забележка: в някои страни трябва да платиш такса на билетното гише. Билетът може да бъде закупен на спирка в страната на заминаване, а понякога и в други държави.

гара пристигане тръгване

HU Будапеща Keleti

20:05

HU Vác

20:47

20:48

SK Štúrovo Station

21:21

21:24

SK Nové Zámky Station

21:50

21:52

SK Братислава hl.st.

22:46

23:01

SK Kúty Station

23:41

23:43

CZ Břeclav Nádraží

23:55

00:24

CZ Бърно hl.n.

00:54

01:11

CZ Pardubice hl.n.

02:42

02:52

CZ Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

03:45

04:06

CZ Прага Holešovice

04:14

04:15

CZ Ústí nad Labem hl.n.

05:20

05:22

CZ Děčín hl.n.

05:37

05:42

DE Дрезден Hauptbahnhof

06:27

DE Берлин Berlin Südkreuz

08:58

DE Берлин Berlin Hauptbahnhof

09:07

Compulsory reservation for travels to Germany only.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 477 / Берлин-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click