НОЩНИ ВЛАКОВЕ BRAȘOV-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | BRAȘOV-БУДАПЕЩА | IC 406 | RAILCC

Нощни влакове IC 406 от Brașov до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Classic night train from Brasov to Budapest. Conveys Hungarian coaches, including a restaurant car and older "retro" sleeping car and couchette car.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Brasov Gara Centrală

18:50

ro Сфънту Георге

19:18

19:20

ro Миеркуря Чук

20:21

20:23

ro Gheorgheni

21:27

21:29

ro Deda

23:03

23:08

ro Sărățel

00:01

00:03

ro Beclean

00:27

00:29

ro Деж

01:00

01:04

ro Cluj-Napoca Cluj-Napoca

02:10

02:25

ro Oradea

04:57

05:02

ro Episcopia Bihor

05:10

05:33

hu Biharkeresztes

04:48

05:28

hu Püspökladány

06:32

06:55

hu Szolnok

07:52

07:57

hu Будапеща Keleti

09:20

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IC 407 / Будапеща-Brașov

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 472 / Букурещ-Будапеща EN 346 / Букурещ-Виена
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click