НОЩНИ ВЛАКОВЕ БЕРЛИН-БУДАПЕЩА

Нощни влакове EN 477 от Берлин до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Unfortunately, this night train will be cancelled from December 2017, since MAV START (Hungarian Railways, the train operator) dont want to run the train anymore in Germany. ÖBB (Austrian Railways) probably will take over from June or December 2018 (either via Czechia or Germany).

Comfortable and cheap night train from Berlin to Budapest.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Декември 2017

гара пристигане тръгване

DE Берлин Berlin Hauptbahnhof

19:01

DE Берлин Berlin Südkreuz

19:07

DE Дрезден Hauptbahnhof

21:08

CZ Děčín hl.n.

21:53

21:56

CZ Ústí nad Labem hl.n.

22:11

22:13

CZ Прага Holešovice

23:17

23:18

CZ Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

23:27

23:58

CZ Pardubice hl.n.

01:06

01:08

CZ Бърно hl.n.

02:45

03:15

CZ Břeclav Nádraží

03:47

04:40

SK Kúty Station

04:53

04:55

SK Братислава hl.st.

05:36

05:48

SK Nové Zámky Station

06:42

06:44

SK Štúrovo Station

07:10

07:13

HU Vác

07:48

07:50

HU Будапеща Keleti

08:37

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 476 / Будапеща-Берлин

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click