НОЩНИ ВЛАКОВЕ БЕЛГРАД-СКОПИЕ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БЕЛГРАД-СКОПИЕ | B 335 | RAILCC

Нощни влакове B 335 от Белград до Скопие. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

Тази връзка е временно отменена.

Suspended since Август 2016

Reactivation expected Май 2017

гара пристигане тръгване

rs Белград Main station

18:50

rs Mladenovac

19:59

20:00

rs Velika Plana

20:30

20:31

rs Jagodina

21:07

21:08

rs Paraćin

21:32

21:33

rs Niš Železnička Stanica

23:01

23:18

rs Leskovac

00:01

00:03

rs Враня

01:32

01:34

rs Preševo

02:23

03:00

mk Kumanovo

03:54

03:55

mk Скопие Station

04:25

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B 334 / Скопие-Белград

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click