НОЩНИ ВЛАКОВЕ БЕЛГРАД-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БЕЛГРАД-БУДАПЕЩА | B340 | RAILCC

Нощни влакове B340 от Белград до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

rs Белград Main station

21:50

rs Белград Novi Beograd

22:02

22:03

rs Stara Pazova

22:29

22:30

rs Novi Sad Železnička Stanica

23:14

23:18

rs Vrbas

00:03

00:04

rs Bačka Topola

00:43

00:44

rs Subotica

01:39

02:16

hu Kelebia

02:30

03:00

hu Kiskunhalas

03:28

03:29

hu Kiskőrös

03:57

03:58

hu Kunszentmiklós

04:41

04:42

hu Будапеща Ferencváros

05:36

05:37

hu Будапеща Keleti

05:46

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: G 341 / Будапеща-Белград

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 4 | Купе с 4 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click