НОЩНИ ВЛАКОВЕ BAR-БЕЛГРАД

Нощни влакове B432 от Bar до Белград. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

From September 9 until November 14 2017 the train is diverted in Serbia via Kraljevo and Lapovo due to construction works. Earlier departure from Bar at 16:50, for timings at other stations please check the schedule planner of Serbian Railways.

Купи билета за влак на жп гарата. Забележка: в някои страни трябва да платиш такса на билетното гише. Билетът може да бъде закупен на спирка в страната на заминаване, а понякога и в други държави.

гара пристигане тръгване

ME Bar Željeznička Stanica

19:00

ME Sutomore Željeznička Stanica

19:12

19:16

ME Подгорица Željeznička Stanica

19:57

20:10

ME Kolašin Željeznička Stanica

21:29

21:30

ME Mojkovac Željeznička Stanica

21:47

21:48

ME Bijelo Polje Željeznička Stanica

22:13

22:43

RS Prijepolje

00:17

00:18

RS Priboj

01:19

01:20

RS Užice

03:20

03:25

RS Požega

03:46

03:47

RS Valjevo

05:13

05:14

RS Белград Main station

07:06

From September 9 until November 14 2017 the train is diverted in Serbia via Kraljevo and Lapovo due to construction works. Earlier departure from Bar at 16:50, for timings at other stations please check the schedule planner of Serbian Railways.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: B433 / Белград-Bar

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click