INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 35202/3 MONCIAK-KRUPÓWKI (TLK 35202|3)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-GDYNIA | TLK 35202|3 | RAILCC

Interrail нощни влакове

Interrail нощен влак от Zakopane до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 35202/3 Monciak-Krupówki (TLK 35202|3). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail

15% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   INTERRAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Zakopane

19:14

pl Краков Plaszow

22:39

22:58

pl Краков Glowny

23:05

23:16

pl Częstochowa

01:21

01:24

pl Варшава Zachodnia

04:45

04:46

pl Варшава Centralna

04:51

04:56

pl Варшава Wschodnia

05:03

05:22

pl Ciechanów

06:35

06:36

pl Działdowo

07:30

07:31

pl Iława

08:23

08:24

pl Malbork

09:28

09:29

pl Tczew

09:53

09:54

pl Гданск Glowny

10:24

10:28

pl Sopot

10:49

10:50

pl Gdynia

11:04

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Място | 2ра класа

EUR free

Място | 1ва класа

EUR free

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 12,20

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 14,50

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 18,70

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 32,60

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 118

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click