INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 35170/35171 KARPATY (TLK 35170/1)

Interrail нощен влак от Zakopane до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 35170/35171 Karpaty (TLK 35170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from Zakopane in the High Tatra Mountains via Warsaw to the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Zakopane

22:52

PL Poronin

22:59

23:00

PL Biały Dunajec

23:04

23:05

PL Нови Тарг

23:14

23:15

PL Chabówka

23:42

23:55

PL Йорданов

00:07

00:08

PL Маков Подхалянски

00:24

00:25

PL Суха Бескидзка

00:32

00:46

PL Калвария Зебжидовска

01:11

01:12

PL Скавина

01:34

01:35

PL Краков Plaszow

01:50

02:25

PL Краков Glowny

02:32

02:35

PL Miechów

03:03

03:04

PL Варшава Zachodnia

06:14

06:16

PL Варшава Centralna

06:20

06:25

PL Варшава Wschodnia

06:31

06:34

PL Легьоново

06:48

06:49

PL Нови Двур Мазовецки

06:58

06:59

PL Нови Двур Мазовецки

07:03

07:04

PL Ciechanów

07:32

07:33

PL Млава

07:49

07:50

PL Działdowo

08:01

08:02

PL Iława

08:25

08:36

PL Prabuty

08:54

08:55

PL Malbork

09:14

09:15

PL Tczew

09:28

09:29

PL Гданск Glowny

09:46

09:49

PL Гданск

09:53

09:54

PL Гданск

09:58

09:59

PL Sopot

10:03

10:04

PL Gdynia Główna

10:13

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 53170/1 / Gdynia-Zakopane

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

TLK 34190 / Zakopane-Gdynia
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click