INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ SIRACUSA-МИЛАНО
INTERCITYNOTTE 1584 (ICN 1584)

Interrail нощен влак от Siracusa до Милано: InterCityNotte 1584 (ICN 1584). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Train number 1584 on Mondays.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

IT Syracuse Stazione

13:35

IT Augusta Stazione

13:58

14:00

IT Lentini Stazione

14:22

14:24

IT Катания Centrale

14:47

14:56

IT Acireale Stazione

15:08

15:10

IT Giarre Stazione

15:20

15:22

IT Taormina Stazione

15:37

15:39

IT Месина Centrale

16:25

16:40

IT Вила Сан Джовани Stazione

18:15

18:45

IT Gioia Tauro Stazione

19:19

19:21

IT Rosarno Stazione

19:28

19:30

IT Vibo Valentia Vibo Valentia-Pizzo

19:48

19:50

IT Lamezia Terme Centrale

20:07

20:10

IT Amantea Stazione

20:26

20:28

IT Paola Stazione

20:44

20:47

IT Scalea Stazione

21:22

21:24

IT Maratea Stazione

21:41

21:43

IT Sapri Stazione

21:54

21:56

IT Pisciotta Stazione

22:16

22:18

IT Ascea Stazione

22:24

22:26

IT Vallo della Lucania Stazione

22:34

22:36

IT Agropoli Stazione

22:52

22:54

IT Battipaglia Stazione

23:13

23:15

IT Салерно Stazione

23:30

23:33

IT Ливорно Centrale

05:40

IT Пиза Centrale

05:57

IT Viareggio Stazione

06:17

IT Специя Centrale

06:54

IT Генуа Brignole

08:30

IT Генуа Piazza Principe

08:39

IT Tortona Stazione

09:22

IT Voghera Stazione

09:35

IT Pavia Stazione

09:58

IT Милано Centrale

10:45

Train number 1584 on Mondays.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: ICN 1963 / Милано-Siracusa

категория Interrail

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 39

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 47

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 56

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 118

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
IT  Interrail в Италия

Как да пътувате с Interrail в Италия. Общ преглед и информация за маршрутите в Италия, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click