INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ SIRACUSA-МИЛАНО
INTERCITYNOTTE 1584 (ICN 1584)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ SIRACUSA-МИЛАНО | ICN 1584 | RAILCC

Interrail нощни влакове

Interrail нощен влак от Siracusa до Милано: InterCityNotte 1584 (ICN 1584). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Train number 1584 on Mondays.

Interrail

15% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   INTERRAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

it Syracuse Stazione

13:35

it Augusta Stazione

13:58

14:00

it Lentini Stazione

14:22

14:24

it Катания Centrale

14:47

14:56

it Acireale Stazione

15:08

15:10

it Giarre Stazione

15:20

15:22

it Taormina Stazione

15:37

15:39

it Месина Centrale

16:25

16:40

it Вила Сан Джовани Stazione

18:15

18:45

it Gioia Tauro Stazione

19:19

19:21

it Rosarno Stazione

19:28

19:30

it Vibo Valentia Vibo Valentia-Pizzo

19:48

19:50

it Lamezia Terme Centrale

20:07

20:10

it Amantea Stazione

20:26

20:28

it Paola Stazione

20:44

20:47

it Scalea Stazione

21:22

21:24

it Maratea Stazione

21:41

21:43

it Sapri Stazione

21:54

21:56

it Pisciotta Stazione

22:16

22:18

it Ascea Stazione

22:24

22:26

it Vallo della Lucania Stazione

22:34

22:36

it Agropoli Stazione

22:52

22:54

it Battipaglia Stazione

23:13

23:15

it Салерно Stazione

23:30

23:33

it Ливорно Centrale

05:40

it Пиза Centrale

05:57

it Viareggio Stazione

06:17

it Специя Centrale

06:54

it Генуа Brignole

08:30

it Генуа Piazza Principe

08:39

it Tortona Stazione

09:22

it Voghera Stazione

09:35

it Pavia Stazione

09:58

it Милано Centrale

10:45

Train number 1584 on Mondays.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: ICN 1963 / Милано-Siracusa

категория Interrail

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 39

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 47

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 56

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 118

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Италия

Как да пътувате с Interrail в Италия. Общ преглед и информация за маршрутите в Италия, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click