INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ PRZEMYŚL-ШЧЕЧИН
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38200/1/33200 POMERANIA (TLK 38200|1)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ PRZEMYŚL-ШЧЕЧИН | TLK 38200|1 | RAILCC

Interrail нощни влакове

Interrail нощен влак от Przemyśl до Шчечин: Twoje Linie Kolejowe 38200/1/33200 Pomerania (TLK 38200|1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail

15% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   INTERRAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Przemyśl

15:39

pl Tarnów

18:58

19:04

pl Краков Plaszow

20:38

20:39

pl Краков Glowny

20:46

21:38

pl Trzebinia

22:37

22:38

pl Катовице Główny‎

23:53

23:58

pl Chorzów

00:12

00:13

pl Bytom

00:28

00:29

pl Познан

06:17

06:25

pl Szamotuły

06:54

06:55

pl Wronki

07:10

07:11

pl Krzyż Wielkopolski

07:36

07:37

pl Dobiegniew

07:52

07:53

pl Choszczno

08:12

08:13

pl Stargard Szczeciński

08:37

08:38

pl Шчечин Dabie

08:55

08:56

pl Шчечин Glowny

09:12

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Място | 2ра класа

EUR free

Място | 1ва класа

EUR free

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 12,20

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 14,50

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 18,70

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 32,60

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 118

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click