INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ LATOUR-DE-CAROL-ПАРИЖ
INTERCITÉS DE NUIT 3970 (ICN 3970)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ LATOUR-DE-CAROL-ПАРИЖ | ICN 3970 | RAILCC

Interrail нощни влакове

Interrail нощен влак от Latour-de-Carol до Париж: Intercités de Nuit 3970 (ICN 3970). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



From the Pyrenees (with connection from Barcelona and the "Yellow Train") cheap and comfortable to Paris.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Interrail

15% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   INTERRAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Latour-de-Carol Gare

20:20

fr Porté-Puymorens Gare

20:39

fr L'Hospitalet-près-l'Andorre Gare

20:50

fr Mérens-les-Vals Gare

21:06

fr Ax-les-Thermes Gare

21:21

fr Les Cabannes Gare

21:45

fr Tarascon-sur-Ariège Gare

21:57

fr Foix Gare

22:14

fr Pamiers Gare

22:30

fr Saverdun Gare

22:41

fr Auterive Gare

22:53

fr Тулуза Matabiau

23:14

00:49

fr Vierzon Gare

05:40

fr Orléans Les Aubrais

06:20

fr Париж Gare d'Austerlitz

07:23

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Падаща седалка | 2ра класа

EUR 9

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Франция

Как да пътувате с Interrail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click