INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-KOŁOBRZEG
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38170/38171 USTRONIE (TLK 38170/1)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-KOŁOBRZEG | TLK 38170/1 | RAILCC

Interrail нощен влак от Краков до Kołobrzeg: Twoje Linie Kolejowe 38170/38171 Ustronie (TLK 38170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from Krakow via Warsaw to Kolobrzeg on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Краков Glowny

19:13

pl Miechów

19:43

19:45

pl Sędziszów

20:04

20:05

pl Йенджейов

20:18

20:19

pl Kielce

20:49

20:51

pl Suchedniów

21:19

21:20

pl Скаржиско-Каменна

21:27

21:28

pl Radom

21:53

21:54

pl Warka

22:48

22:49

pl Пясечно

23:20

23:21

pl Варшава

23:38

23:39

pl Варшава Zachodnia

23:49

23:51

pl Варшава Centralna

23:55

00:01

pl Варшава Wschodnia

00:07

00:17

pl Легьоново

00:31

00:32

pl Нови Двур Мазовецки

00:42

00:43

pl Ciechanów

01:17

01:18

pl Млава

01:37

01:38

pl Działdowo

01:49

01:50

pl Iława

02:26

02:28

pl Prabuty

02:48

02:49

pl Malbork

03:10

03:11

pl Tczew

03:25

03:27

pl Гданск Glowny

03:47

03:50

pl Гданск

03:54

03:55

pl Гданск

03:59

04:00

pl Sopot

04:04

04:05

pl Gdynia Główna

04:14

04:27

pl Румя

04:36

04:37

pl Wejherowo

04:48

04:49

pl Lębork

05:14

05:25

pl Słupsk

06:13

06:24

pl Sławno

06:50

07:10

pl Koszalin

07:35

07:40

pl Ustronie Morskie

08:15

08:16

pl Kołobrzeg

08:28

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 83170/1 / Kołobrzeg-Краков

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click