INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-KOŁOBRZEG
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38170/38171 USTRONIE (TLK 38170/1)

Interrail нощен влак от Краков до Kołobrzeg: Twoje Linie Kolejowe 38170/38171 Ustronie (TLK 38170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from Krakow via Warsaw to Kolobrzeg on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Краков Glowny

19:13

PL Miechów

19:43

19:45

PL Sędziszów

20:04

20:05

PL Йенджейов

20:18

20:19

PL Kielce

20:49

20:51

PL Suchedniów

21:19

21:20

PL Скаржиско-Каменна

21:27

21:28

PL Radom

21:53

21:54

PL Warka

22:48

22:49

PL Пясечно

23:20

23:21

PL Варшава

23:38

23:39

PL Варшава Zachodnia

23:49

23:51

PL Варшава Centralna

23:55

00:01

PL Варшава Wschodnia

00:07

00:17

PL Легьоново

00:31

00:32

PL Нови Двур Мазовецки

00:42

00:43

PL Ciechanów

01:17

01:18

PL Млава

01:37

01:38

PL Działdowo

01:49

01:50

PL Iława

02:26

02:28

PL Prabuty

02:48

02:49

PL Malbork

03:10

03:11

PL Tczew

03:25

03:27

PL Гданск Glowny

03:47

03:50

PL Гданск

03:54

03:55

PL Гданск

03:59

04:00

PL Sopot

04:04

04:05

PL Gdynia Główna

04:14

04:27

PL Румя

04:36

04:37

PL Wejherowo

04:48

04:49

PL Lębork

05:14

05:25

PL Słupsk

06:13

06:24

PL Sławno

06:50

07:10

PL Koszalin

07:35

07:40

PL Ustronie Morskie

08:15

08:16

PL Kołobrzeg

08:28

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 83170/1 / Kołobrzeg-Краков

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click