INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ KOŁOBRZEG-КРАКОВ
TWOJE LINIE KOLEJOWE 83170/83171 USTRONIE (TLK 83170/1)

Interrail нощен влак от Kołobrzeg до Краков: Twoje Linie Kolejowe 83170/83171 Ustronie (TLK 83170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from Kolobrzeg on the Baltic Sea via the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) to Krakow. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Kołobrzeg

20:47

PL Ustronie Morskie

20:59

21:00

PL Koszalin

21:34

21:40

PL Sławno

22:03

22:04

PL Słupsk

22:21

22:25

PL Lębork

22:56

22:59

PL Wejherowo

23:23

23:25

PL Румя

23:36

23:38

PL Gdynia Główna

23:49

00:11

PL Sopot

00:19

00:20

PL Гданск

00:24

00:25

PL Гданск

00:29

00:30

PL Гданск Glowny

00:35

00:38

PL Tczew

00:58

00:59

PL Malbork

01:12

01:13

PL Prabuty

01:34

01:35

PL Iława

01:56

01:58

PL Działdowo

02:34

02:35

PL Млава

02:47

02:48

PL Ciechanów

03:07

03:08

PL Нови Двур Мазовецки

03:43

03:44

PL Легьоново

03:55

03:56

PL Варшава Wschodnia

04:11

04:14

PL Варшава Centralna

04:20

04:25

PL Варшава Zachodnia

04:29

04:30

PL Варшава

04:38

04:39

PL Пясечно

04:54

04:55

PL Warka

05:30

05:31

PL Radom

06:48

06:58

PL Скаржиско-Каменна

07:26

07:27

PL Suchedniów

07:34

07:35

PL Kielce

08:02

08:04

PL Йенджейов

08:33

08:34

PL Sędziszów

08:48

08:49

PL Miechów

09:12

09:13

PL Краков Glowny

09:43

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 38170/1 / Краков-Kołobrzeg

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click