INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ KASTRUP-ОРХУС
INTERCITY 1603/1601 (IC 1603|01)

Interrail нощен влак от Kastrup до Орхус: InterCity 1603/1601 (IC 1603|01). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Regular IC train running overnight. No sleeper or couchette accomodation.

Saturday and Sunday departures run with train number 1601 with slightly different timings.

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

DK Kastrup Lufthavn st

00:20

DK Копенхаген H

00:34

00:45

DK Roskilde Station

01:08

01:09

DK Ringsted Station

01:24

01:25

DK Sorø

01:34

01:35

DK Slagelse Station

01:43

01:44

DK Оденсе Station

02:30

02:32

DK Fredericia Station

03:02

03:04

DK Vejle Station

03:18

03:20

DK Horsens Station

03:36

03:37

DK Skanderborg Station

03:52

03:53

DK Орхус H

04:13

Saturday and Sunday departures run with train number 1601 with slightly different timings.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: IC 188 / Олбор-Kastrup

категория Interrail

Място | 2ра класа

not compulsory

EUR 4

Място | 1ва класа

not compulsory

EUR 4

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
DK  Interrail в Дания

Как да пътувате с Interrail в Дания. Общ преглед и информация за маршрутите в Дания, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click