INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-ZAKOPANE
TWOJE LINIE KOLEJOWE 54170/43191 POGORIA (TLK 54170)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-ZAKOPANE | TLK 54170 | RAILCC

Interrail нощен влак от Gdynia до Zakopane: Twoje Linie Kolejowe 54170/43191 Pogoria (TLK 54170). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Krakow to Zakopane in the High Tatra Mountains. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Runs on 23, 25 and 30 December 2016; 5, 7, 13 and 14 January; from 13 January to 25 February; from 28 April to 2 May; from 14 to 17 June and from 23 June to 30 August 2017.

On other days, runs as TLK 54170/43171 to Krakow only.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Gdynia Główna

21:38

pl Sopot

21:46

21:47

pl Гданск

21:51

21:52

pl Гданск

21:56

21:58

pl Гданск Glowny

22:02

22:05

pl Tczew

22:25

22:26

pl Laskowice

23:10

23:11

pl Bydgoszcz

23:41

23:46

pl Inowrocław

00:15

00:16

pl Пабянице

02:34

02:35

pl Лодз Widzew

03:03

03:04

pl Пьотърков Трибуналски

03:38

03:39

pl Радомско

04:05

04:06

pl Częstochowa

04:31

04:56

pl Конецпол

05:25

05:26

pl Miechów

06:02

06:08

pl Краков Glowny

06:36

06:48

pl Краков Plaszow

06:54

07:15

pl Скавина

07:30

07:31

pl Калвария Зебжидовска

08:00

08:01

pl Суха Бескидзка

08:27

08:41

pl Маков Подхалянски

08:48

08:49

pl Йорданов

09:04

09:05

pl Chabówka

09:17

09:43

pl Нови Тарг

10:08

10:09

pl Biały Dunajec

10:18

10:19

pl Poronin

10:23

10:24

pl Zakopane

10:32

Runs on 23, 25 and 30 December 2016; 5, 7, 13 and 14 January; from 13 January to 25 February; from 28 April to 2 May; from 14 to 17 June and from 23 June to 30 August 2017. On other days, runs as TLK 54170/43171 to Krakow only.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 34190 / Zakopane-Gdynia

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.

The following trains might be an alternative connection for you:

TLK 54170 / Gdynia-Краков TLK 53170/1 / Gdynia-Zakopane
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click