INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-ZAKOPANE
TWOJE LINIE KOLEJOWE 54170/43191 POGORIA (TLK 54170)

Interrail нощен влак от Gdynia до Zakopane: Twoje Linie Kolejowe 54170/43191 Pogoria (TLK 54170). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Krakow to Zakopane in the High Tatra Mountains. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Runs on 23, 25 and 30 December 2016; 5, 7, 13 and 14 January; from 13 January to 25 February; from 28 April to 2 May; from 14 to 17 June and from 23 June to 30 August 2017.

On other days, runs as TLK 54170/43171 to Krakow only.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Gdynia Główna

21:38

PL Sopot

21:46

21:47

PL Гданск

21:51

21:52

PL Гданск

21:56

21:58

PL Гданск Glowny

22:02

22:05

PL Tczew

22:25

22:26

PL Laskowice

23:10

23:11

PL Bydgoszcz

23:41

23:46

PL Inowrocław

00:15

00:16

PL Пабянице

02:34

02:35

PL Лодз Widzew

03:03

03:04

PL Пьотърков Трибуналски

03:38

03:39

PL Радомско

04:05

04:06

PL Częstochowa

04:31

04:56

PL Конецпол

05:25

05:26

PL Miechów

06:02

06:08

PL Краков Glowny

06:36

06:48

PL Краков Plaszow

06:54

07:15

PL Скавина

07:30

07:31

PL Калвария Зебжидовска

08:00

08:01

PL Суха Бескидзка

08:27

08:41

PL Маков Подхалянски

08:48

08:49

PL Йорданов

09:04

09:05

PL Chabówka

09:17

09:43

PL Нови Тарг

10:08

10:09

PL Biały Dunajec

10:18

10:19

PL Poronin

10:23

10:24

PL Zakopane

10:32

Runs on 23, 25 and 30 December 2016; 5, 7, 13 and 14 January; from 13 January to 25 February; from 28 April to 2 May; from 14 to 17 June and from 23 June to 30 August 2017. On other days, runs as TLK 54170/43171 to Krakow only.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 34190 / Zakopane-Gdynia

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

TLK 54170 / Gdynia-Краков TLK 53170/1 / Gdynia-Zakopane
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click