INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-PRZEMYŚL
TWOJE LINIE KOLEJOWE 53170/30173 KARPATY (TLK 53170)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-PRZEMYŚL | TLK 53170 | RAILCC

Interrail нощен влак от Gdynia до Przemyśl: Twoje Linie Kolejowe 53170/30173 Karpaty (TLK 53170). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Warsaw to Przemysl in the south east of Poland on the border to Ukraine. Conveys couchette car and 2nd class carriages.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Gdynia Główna

19:21

pl Sopot

19:29

19:30

pl Гданск

19:34

19:35

pl Гданск

19:39

19:40

pl Гданск Glowny

19:45

19:48

pl Tczew

20:06

20:07

pl Malbork

20:20

20:21

pl Prabuty

20:41

20:42

pl Iława

21:01

21:02

pl Działdowo

21:35

21:43

pl Млава

21:53

21:54

pl Ciechanów

22:10

22:11

pl Нови Двур Мазовецки

22:38

22:39

pl Нови Двур Мазовецки

22:43

22:44

pl Легьоново

22:53

22:54

pl Варшава Wschodnia

23:08

23:09

pl Варшава Centralna

23:15

23:20

pl Варшава Zachodnia

23:24

23:25

pl Miechów

02:36

02:37

pl Краков Glowny

03:05

03:07

pl Краков Plaszow

03:14

03:37

pl Tarnów

04:29

04:30

pl Дембица

04:52

04:53

pl Rzeszów

05:37

05:39

pl Ланцут

05:50

05:51

pl Пшеворск

06:04

06:05

pl Ярослав

06:15

06:16

pl Przemyśl

06:48

06:49

pl Przemyśl

06:53

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 33174 / Przemyśl-Gdynia

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click