INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-PRZEMYŚL
TWOJE LINIE KOLEJOWE 53170/30173 KARPATY (TLK 53170)

Interrail нощен влак от Gdynia до Przemyśl: Twoje Linie Kolejowe 53170/30173 Karpaty (TLK 53170). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Warsaw to Przemysl in the south east of Poland on the border to Ukraine. Conveys couchette car and 2nd class carriages.

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Gdynia Główna

19:21

PL Sopot

19:29

19:30

PL Гданск

19:34

19:35

PL Гданск

19:39

19:40

PL Гданск Glowny

19:45

19:48

PL Tczew

20:06

20:07

PL Malbork

20:20

20:21

PL Prabuty

20:41

20:42

PL Iława

21:01

21:02

PL Działdowo

21:35

21:43

PL Млава

21:53

21:54

PL Ciechanów

22:10

22:11

PL Нови Двур Мазовецки

22:38

22:39

PL Нови Двур Мазовецки

22:43

22:44

PL Легьоново

22:53

22:54

PL Варшава Wschodnia

23:08

23:09

PL Варшава Centralna

23:15

23:20

PL Варшава Zachodnia

23:24

23:25

PL Miechów

02:36

02:37

PL Краков Glowny

03:05

03:07

PL Краков Plaszow

03:14

03:37

PL Tarnów

04:29

04:30

PL Дембица

04:52

04:53

PL Rzeszów

05:37

05:39

PL Ланцут

05:50

05:51

PL Пшеворск

06:04

06:05

PL Ярослав

06:15

06:16

PL Przemyśl

06:48

06:49

PL Przemyśl

06:53

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 33174 / Przemyśl-Gdynia

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click