INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-PRZEMYŚL
TWOJE LINIE KOLEJOWE 53170/53171/63170 KARPATY (TLK 53170/1)

Interrail нощен влак от Gdynia до Przemyśl: Twoje Linie Kolejowe 53170/53171/63170 Karpaty (TLK 53170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Warsaw to Przemysl in the south east of Poland on the border to Ukraine. Conveys couchette car and 2nd class carriages.

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Gdynia Główna

19:00

PL Sopot

19:09

19:10

PL Гданск

19:14

19:15

PL Гданск

19:19

19:20

PL Гданск Glowny

19:25

19:28

PL Tczew

19:47

19:48

PL Malbork

20:01

20:02

PL Prabuty

20:22

20:23

PL Iława

20:43

20:45

PL Działdowo

21:18

21:19

PL Млава

21:30

21:31

PL Ciechanów

21:48

21:49

PL Нови Двур Мазовецки

22:24

22:25

PL Легьоново

22:35

22:36

PL Варшава Wschodnia

22:51

22:54

PL Варшава Centralna

23:00

23:05

PL Варшава Zachodnia

23:10

23:11

PL Скерневице

23:46

23:47

PL Пьотърков Трибуналски

00:31

00:32

PL Częstochowa

01:22

01:24

PL Miechów

02:28

02:29

PL Краков Glowny

02:58

03:01

PL Краков Plaszow

03:07

03:34

PL Tarnów

04:21

04:22

PL Дембица

04:43

04:44

PL Rzeszów

05:12

05:22

PL Ланцут

05:33

05:34

PL Ярослав

05:58

05:59

PL Przemyśl

06:29

06:30

PL Przemyśl

06:34

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 33174 / Przemyśl-Gdynia

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click