INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-KRYNICA-ZDRÓJ
TWOJE LINIE KOLEJOWE 33501/53506/7 POPRAD (TLK 33501)

Interrail нощен влак от Gdynia до Krynica-Zdrój: Twoje Linie Kolejowe 33501/53506/7 Poprad (TLK 33501). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Gdynia

17:10

PL Sopot

17:23

17:25

PL Гданск Glowny

17:45

17:50

PL Tczew

18:19

18:21

PL Bydgoszcz

19:45

20:00

PL Toruń

21:15

21:18

PL Włocławek

22:01

22:02

PL Kutno

22:40

22:43

PL Лодз Kaliska

00:14

00:17

PL Лодз Widzew

00:38

00:39

PL Краков Glowny

04:05

04:10

PL Краков Plaszow

04:17

04:48

PL Tarnów

07:07

07:08

PL Krynica-Zdrój

10:31

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click