INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-ПРАГА
EURONIGHT 476/RX 898 (EN 476/898)

Interrail нощен влак от Будапеща до Прага: EuroNight 476/Rx 898 (EN 476/898). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Convenient night train between Budapest and Prague. Through coaches, conveyed with the night train Budapest - Prague until Pardubice, where the coaches are attached to an express train to Prague.

Also runs from Sunday to Thursday with a different train number (476/524) and an earlier arrival in Prague on the following morning.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

HU Будапеща Keleti

20:05

HU Vác

20:47

20:48

SK Štúrovo Station

21:21

21:24

SK Nové Zámky Station

21:50

21:52

SK Братислава hl.st.

22:46

23:01

SK Kúty Station

23:41

23:43

CZ Břeclav Nádraží

23:55

00:24

CZ Бърно hl.n.

00:54

01:11

CZ Pardubice hl.n.

02:42

05:58

CZ Kolín Nádraží

06:21

06:23

CZ Прага Libeň

06:54

CZ Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

07:03

Also runs from Sunday to Thursday with a different train number (476/524) and an earlier arrival in Prague on the following morning.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 477 / Прага-Будапеща

категория Interrail

Място | 2ра класа

reservation not compulsory

EUR 3

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 9,40

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 14

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 14

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 21

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

EUR 49

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

EN 476/524 / Будапеща-Прага EN 476 / Будапеща-Берлин
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
HU  Interrail в Унгария

Как да пътувате с Interrail в Унгария. Общ преглед и информация за маршрутите в Унгария, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click