EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-ШЧЕЧИН
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38196/38197 HALLER (TLK 38196/7)

Eurail нощен влак от Zakopane до Шчечин: Twoje Linie Kolejowe 38196/38197 Haller (TLK 38196/7). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Zakopane in the High Tatra Mountains to Szczecin. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Runs from 23, 25 and 26, 29 and 30 December 2016; on 1, 6 to 8 January 2017, from 14 January to 26 February 2017; on Saturdays and Sundays from 29 April to 25 June and from 9 September to 29 October 2017; on 1 to 3 May, 15 and 16 June, 2 and 3 September and 1 November 2017; daily from 26 June to 30 August 2017

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Zakopane

19:33

PL Poronin

19:40

19:41

PL Biały Dunajec

19:45

19:46

PL Нови Тарг

19:55

19:56

PL Chabówka

20:22

20:42

PL Йорданов

20:54

20:55

PL Маков Подхалянски

21:11

21:12

PL Суха Бескидзка

21:20

21:37

PL Калвария Зебжидовска

22:04

22:05

PL Скавина

22:28

22:29

PL Краков Plaszow

22:45

23:02

PL Краков Glowny

23:08

23:21

PL Miechów

23:50

23:51

PL Sędziszów

00:12

00:13

PL Йенджейов

00:27

00:28

PL Kielce

00:58

01:00

PL Częstochowa

02:20

02:22

PL Люблинец

02:44

02:45

PL Ключборк

03:19

03:20

PL Остров Велкополски

04:13

04:14

PL Ярочин

04:45

04:46

PL Шрода Велкополска

05:06

05:07

PL Познан Główny

05:28

05:40

PL Szamotuły

06:03

06:04

PL Wronki

06:16

06:17

PL Krzyż Wielkopolski

06:37

06:48

PL Dobiegniew

07:03

07:04

PL Choszczno

07:23

07:24

PL Stargard Szczeciński

07:44

07:45

PL Шчечин Dabie

08:01

08:02

PL Шчечин Glowny

08:17

Runs from 23, 25 and 26, 29 and 30 December 2016; on 1, 6 to 8 January 2017, from 14 January to 26 February 2017; on Saturdays and Sundays from 29 April to 25 June and from 9 September to 29 October 2017; on 1 to 3 May, 15 and 16 June, 2 and 3 September and 1 November 2017; daily from 26 June to 30 August 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 83196/7 / Шчечин-Zakopane

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click