EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-ШЧЕЧИН
TWOJE LINIE KOLEJOWE 38196/38197 HALLER (TLK 38196/7)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-ШЧЕЧИН | TLK 38196/7 | RAILCC

Eurail нощен влак от Zakopane до Шчечин: Twoje Linie Kolejowe 38196/38197 Haller (TLK 38196/7). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Zakopane in the High Tatra Mountains to Szczecin. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Runs from 23, 25 and 26, 29 and 30 December 2016; on 1, 6 to 8 January 2017, from 14 January to 26 February 2017; on Saturdays and Sundays from 29 April to 25 June and from 9 September to 29 October 2017; on 1 to 3 May, 15 and 16 June, 2 and 3 September and 1 November 2017; daily from 26 June to 30 August 2017

Eurail: get FREE extra days of travel
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Zakopane

19:33

pl Poronin

19:40

19:41

pl Biały Dunajec

19:45

19:46

pl Нови Тарг

19:55

19:56

pl Chabówka

20:22

20:42

pl Йорданов

20:54

20:55

pl Маков Подхалянски

21:11

21:12

pl Суха Бескидзка

21:20

21:37

pl Калвария Зебжидовска

22:04

22:05

pl Скавина

22:28

22:29

pl Краков Plaszow

22:45

23:02

pl Краков Glowny

23:08

23:21

pl Miechów

23:50

23:51

pl Sędziszów

00:12

00:13

pl Йенджейов

00:27

00:28

pl Kielce

00:58

01:00

pl Częstochowa

02:20

02:22

pl Люблинец

02:44

02:45

pl Ключборк

03:19

03:20

pl Остров Велкополски

04:13

04:14

pl Ярочин

04:45

04:46

pl Шрода Велкополска

05:06

05:07

pl Познан Główny

05:28

05:40

pl Szamotuły

06:03

06:04

pl Wronki

06:16

06:17

pl Krzyż Wielkopolski

06:37

06:48

pl Dobiegniew

07:03

07:04

pl Choszczno

07:23

07:24

pl Stargard Szczeciński

07:44

07:45

pl Шчечин Dabie

08:01

08:02

pl Шчечин Glowny

08:17

Runs from 23, 25 and 26, 29 and 30 December 2016; on 1, 6 to 8 January 2017, from 14 January to 26 February 2017; on Saturdays and Sundays from 29 April to 25 June and from 9 September to 29 October 2017; on 1 to 3 May, 15 and 16 June, 2 and 3 September and 1 November 2017; daily from 26 June to 30 August 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 83196/7 / Шчечин-Zakopane

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click