EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШЧЕЧИН-PRZEMYŚL
TWOJE LINIE KOLEJOWE 83174/83175 PRZEMYSLANIN (TLK 83174/5)

Eurail нощен влак от Шчечин до Przemyśl: Twoje Linie Kolejowe 83174/83175 Przemyslanin (TLK 83174/5). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Long distance night train all across Poland from Szczecin via Krakow to Przemysl on the Ukrainian border. Conveys recently modernized couchette and sleeping cars with air-condition and plugs as well as 2nd and 1st class carriages and a restaurant car.

Train begins in Swinoujscie already from 24 June to 31 August 2017 as train TLK 83194/83195.

Eurail: 20% намаление
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Шчечин Glowny

19:56

PL Шчечин Dabie

20:09

20:10

PL Stargard Szczeciński

20:27

20:29

PL Choszczno

20:49

20:50

PL Dobiegniew

21:09

21:10

PL Krzyż Wielkopolski

21:26

21:28

PL Wronki

21:50

21:51

PL Szamotuły

22:03

22:04

PL Познан Główny

22:27

22:30

PL Кошчян

22:56

22:57

PL Leszno

23:18

23:19

PL Равич

23:39

23:40

PL Wrocław Glowny

00:19

00:24

PL Олава

00:41

00:42

PL Бжег

00:52

00:53

PL Opole

01:18

01:20

PL Зджешовице

01:51

01:52

PL Кенджежин-Кожле

02:06

02:07

PL Gliwice

02:34

02:35

PL Катовице Główny‎

03:20

03:24

PL Мисловице

03:37

03:38

PL Явожно

03:51

03:52

PL Trzebinia

04:17

04:22

PL Кшешовице

04:42

04:43

PL Краков Glowny

05:18

05:32

PL Краков Plaszow

05:38

05:39

PL Бохня

06:08

06:09

PL Бжеско

06:17

06:18

PL Tarnów

06:34

06:59

PL Дембица

07:20

07:21

PL Ропчице

07:29

07:30

PL Sędziszów

07:41

07:42

PL Rzeszów

07:59

08:01

PL Ланцут

08:12

08:13

PL Пшеворск

08:26

08:27

PL Ярослав

08:37

08:38

PL Przemyśl

09:10

09:11

PL Przemyśl

09:15

Train begins in Swinoujscie already from 24 June to 31 August 2017 as train TLK 83194/83195.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 38174/5 / Przemyśl-Шчечин

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

TLK 83194/5 / Швиноуйшче-Przemyśl
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click