EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШВИНОУЙШЧЕ-ВАРШАВА
TWOJE LINIE KOLEJOWE 81170/81171 UZNAM (TLK 81170/1)

Eurail нощен влак от Швиноуйшче до Варшава: Twoje Linie Kolejowe 81170/81171 Uznam (TLK 81170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Swinoujscie via Szczecin to Warsaw. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Will be diverted between Poznan and Kutno via Gniezno from 10 June 2017.

Eurail: 20% намаление
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Швиноуйшче

21:26

PL Międzyzdroje

21:39

21:41

PL Wysoka Kamieńska

22:03

22:04

PL Голеньов

22:24

22:25

PL Шчечин Glowny

22:53

23:05

PL Шчечин Dabie

23:18

23:19

PL Stargard Szczeciński

23:36

23:38

PL Choszczno

23:58

23:59

PL Dobiegniew

00:18

00:19

PL Krzyż Wielkopolski

00:35

00:56

PL Wronki

01:17

01:18

PL Szamotuły

01:30

01:31

PL Познан Główny

01:55

02:35

PL Września

03:09

03:10

PL Konin Stacja Kolejowa

03:41

03:42

PL Koło

04:01

04:02

PL Kutno Stacja Kolejowa

04:38

04:58

PL Łowicz

05:27

05:28

PL Sochaczew

05:44

05:45

PL Варшава Zachodnia

06:17

06:25

PL Варшава Centralna

06:30

06:35

PL Варшава Wschodnia

06:41

Will be diverted between Poznan and Kutno via Gniezno from 10 June 2017.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 18170/1 / Варшава-Швиноуйшче

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click